National Archives of Georgia

home

Persons who won the Competition

Show All
Close All

კონკურსში გამარჯვებულ პირთა ვინაობა, 31.10. 2013 წლის მდგომარეობით

full_info full_info

1. ინფორმაციული ტექნოლოგიების სამსახურის უფროსი - ზვიად მელქაძე

2. ეროვნული საარქივო ფონდის დოკუმენტების გამოყენებისა და ინფორმაციის განყოფილების უფროსის მოადგილე - ნათია ლომიძე

3. არქივის სამეურნეო სამსახურის უფროსი - გიორგი ასკურავა

4. კინოფოტოფონოდოკუმენტების ცენტრალური არქივის დირექტორის მოადგილე - ნინო ძანძავა

5. კინოფოტოფონოდოკუმენტების ცენტრალური არქივის ციფრული ტექნოლოგიების განყოფილების უფროსი - სოფიო ფაციაშვილი

6. უახლესი ისტორიის ცენტრალური არქივის ეროვნული საარქივო ფონდის ფორმირების, საქმისწარმოებისა და სამეცნიერო-საცნობარო აპარატის განყოფილების უფროსი - დავით წიკლაური

7. უახლესი ისტორიის ცენტრალური არქივის ლიტერატურისა და ხელოვნების განყოფილების უფროსი - მარინა სხირტლაძე

8. საისტორიო ცენტრალური არქივის ეროვნული საარქივო ფონდის დოკუმენტების დაცვის უზრუნველყოფისა და აღრიცხვის განყოფილების უფროსი - გულთამზე ხითარიშვილი

9. საისტორიო ცენტრალური არქივის სამეცნიერო-მეთოდიკური მუშაობისა და დაკომპლექტების განყოფილების უფროსი - შორენა გულიაშვილი

10. ტერიტორიული ორგანოს - გორის არქივის დირექტორი - იზოლდა ბუჟღულაშვილი

11. საფინანსო სამსახურის მთავარი სპეციალისტი - შორენა მებონია

12. საფინანსო სამსახურის უფროსი სპეციალისტი - დავით ჩუბინიძე

13. საორგანიზაციო განყოფილების უფროსი სპეციალისტი - ნატო მუმლაძე

14. საორგანიზაციო განყოფილების სპეციალისტი - მარიამ გიორგაშვილი

15. დოკუმენტების სამეცნიერო-ტექნიკური დამუშავების განყოფილების უფროსი სპეციალისტი - თეონა კაცაძე

16. დოკუმენტების სამეცნიერო-ტექნიკური დამუშავების განყოფილების მთავარი სპეციალისტი - ირმა მარკოზაშვილი

17. საისტორიო ცენტრალური არქივის სამეცნიერო-მეთოდიკური მუშაობისა და დაკომპლექტების განყოფილების მთავარი სპეციალისტი - მაია ყუბანეიშვილი

18. საისტორიო ცენტრალური არქივის ეროვნული საარქივო ფონდის დოკუმენტების გამოყენებისა და სამეცნიერო-საცნობარო აპარატის განყოფილების უფროსი სპეციალისტი (2 ვაკანსია) - ნელი მაჭავარიანი და თინათინ ფაჯიშვილი

19. საისტორიო ცენტრალური არქივის ძველ საბუთთა განყოფილების უფროსი სპეციალისტი - თამარ გაბუნია

20. უახლესი ისტორიის ცენტრალური არქივის მთავარი სპეციალისტი - იდა გოგია

21. უახლესი ისტორიის ცენტრალური არქივის ესფ ფორმირების, საქმისწარმოებისა და სამეცნიერო-საცნობარო აპარატის განყოფილების მთავარი სპეციალისტი - ნინო ობოლაშვილი

22. უახლესი ისტორიის ცენტრალური არქივის დოკუმენტების გამოყენების განყოფილების უფროსი სპეციალისტი - მანანა ჭაჭუა

23. კინოფოტოფონოდოკუმენტების ცენტრალური არქივის ფონოდოკუმენტების დაცვის უზრუნველყოფის აღრიცხვისა და სამეცნიერო-საცნობარო აპარატის განყოფილების უფროსი სპეციალისტი - ნონა მახარაშვილი

24. კინოფოტოფონოდოკუმენტების ცენტრალური არქივის კინოდოკუმენტების დაცვის უზრუნველყოფის აღრიცხვისა და სამეცნიერო-საცნობარო აპარატის განყოფილების სპეციალისტი - თეიმურაზ თოდუა

25. კინოფოტოფონოდოკუმენტების ცენტრალური არქივის ფონოდოკუმენტების დაცვის უზრუნველყოფის აღრიცხვისა და სამეცნიერო-საცნობარო აპარატის განყოფილების უფროსი - ეკატერინე სანიკიძე

26. აღმოსავლეთის (ლილოს) რეგიონული არქივის სპეციალისტი - ლია რამინაშვილი

27. უახლესი ისტორიის ცენტრალური არქივის სამეცნიერო-ტექნიკური დოკუმენტების განყოფილების უფროსი სპეციალისტი - ნინო ბალავაძე

28. მესტიის არქივის დირექტორი - მანანა ფალიანი

29. მესტიის არქივის მთავარი სპეციალისტი - ნადია მუშკუდიანი

30. მესტიის არქივის უფროსი სპეციალისტი - ლეილა გულედანი-ფალიანი

31. ქუთაისის ცენტრალური არქივის ეროვნული საარქივო ფონდის დოკუმენტების დაცვის უზრუნველყოფის, აღრიცხვისა და სამეცნიერო-საცნობარო აპარატის განყოფილების უფროსი - თეა ქათამაძე

32. გარდაბნის არქივის დირექტორი - ლამარა ჩერქეზიშვილი

33. გორის არქივის სპეციალისტი - თამარ პაპიტაშვილი

34. ტყიბულის არქივის დირექტორი - შორენა ქოქოსაძე

35. ხაშურის არქივის სპეციალისტი - დალი ღამბარაშვილი

36. სენაკის არქივის სპეციალისტი - სანათა კვირკველია

37. ადამიანური რესურსების მართვის განყოფილების უფროსი - ხათუნა კასრაძე

38. ეროვნული საარქივო ფონდის დოკუმენტების ინფორმაციის და გამოყენების განყოფილების უფროსი - გიორგი სოფრომაძე

39. ეროვნული საარქივო ფონდის დოკუმენტების ინფორმაციის და გამოყენების განყოფილების უფროსი სპეციალისტი - ალვინა აფანასევა

40. დოკუმენტების რესტავრაციისა და მიკროფილმირების ლაბორატორიის უფროსი სპეციალისტი - სალომე მიქაბერიძე

41. დოკუმენტების რესტავრაციისა და მიკროფილმირების ლაბორატორიის სპეციალისტი - ანა ჩიქოვანი

42. უახლესი ისტორიის ცენტრალური არქივის ესფ დოკუმენტების დაცვის უზრუნველყოფისა და აღრიცხვის განყოფილების სპეციალისტი - თამარ დევრისაშვილი

43. უახლესი ისტორიის ცენტრალური არქივის ესფ ფორმირების, საქმისწარმოებისა და სამეცნიერო - საცნობარო აპარატის განყოფილების უფროსი სპეციალისტი - გვანცა ყაყიტაშვილი

44. უახლესი ისტორიის ცენტრალური არქივის ეროვნული საარქივო ფონდის დოკუმენტების გამოყენების განყოფილების სპეციალისტი - თამარ მოლარიშვილი

 

ეროვნული არქივის ადგილობრივი წარმომადგენლები:

45. ადიგენი - ლია ჩილინგარაშვილი

46. ამბროლაური - მანანა ბაკურაძე

47. ვანი - მარინა მჟავანაძე

48. თიანეთი - ნინო არდაზიშვილი

49. თერჯოლა - შორენა კილაძე

50. ლაგოდეხი - ლამარა მაჭარაშვილი

51. ლანჩხუთი - ნაზიბროლა ლომაძე

52. მარტვილი - ნესტან ბაჩილავა

53. ონი - მარი მაისურაძე

54. სამტრედია - ნატო მიქაძე

55. ჩოხატაური - ქეთევან ოსეფაშვილი

56. ქარელი - მაია ხმალაძე

57. წალენჯიხა - ელისო კვარაცხელია

58. ხარაგაული - ევგენია მირუაშვილი

59. ხობი - ბორენა მზარელუა

60. დედოფლისწყარო - ინგა თარაშვილი

61. თეთრიწყარო - ჯილდა ბედიანაშვილი

კონკურსში გამარჯვებულ პირთა ვინაობა, 12.12. 2013 წლის მდგომარეობით

full_info full_info
  1. დუშეთის არქივის დირექტორი - ნინო სონიშვილი
  2. შესყიდვების სამსახურის მთავარი სპეციალისტი - ელისო ხარაიშვილი
  3. შესყიდვების სამსახურის უფროსი სპეციალისტი - მარიტა ნაროზაშვილი
  4. თბილისის არქივის უფროსი სპეციალისტი - ლია ჭინჭარაული
Show All
Close All

OUR SERVICES

All Services